Zaproszenie na XXX Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września 2022 r. w godz. 9:00 do 16:00

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9:00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 1130 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. 

Jak co roku Ksiądz Arcybiskup pobłogosławi przyniesione przez pielgrzymów ziarno na zasiew. Po Mszy św. odbędzie się koncert zespołu „Moja Rodzina”. Przewidziane są liczne atrakcje i zabawy dla całych rodzin; będzie można również skorzystać z oferty gastronomicznej. 

W sposób szczególny zapraszamy przebywające na terenie naszej Archidiecezji rodziny z Ukrainy, które doświadczyły ogromu zła na skutek trwającej wojny. Liczymy na spotkanie w domu naszej Kalwaryjskiej Pani.