Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego - 21.05.2023

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa przypomina nam o ostatecznym celu naszych ziemskich dróg prowadzących do Królestwa Niebieskiego. Podczas Mszy św. o godz. 11:00 rocznica I-Komunii św.

2. Dziękuję rodzicom oraz babciom i dziadkom za prowadzenie dzieci i wnuków na nabożeństwa majowe. Nabożeństwa od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o 15:00. Zachęcam do śpiewu litanii przy kapliczkach na terenie parafii oraz w domach.

3. W przyszłą niedzielę Msze święte o godz. 8:00, 10:00 i 15:30.

4. Serdeczne podziękowanie dla Rodziców dzieci z klasy IV, przeżywających rocznicę I-Komunii św. za porządki wokół naszej świątyni, posprzątanie i zadbanie o wystrój kościoła na dzisiejszą uroczystość.

5. W przyszłą niedzielę z racji ostatniej niedzieli miesiąca – składka inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary, jak również za wpłacane bezpośrednio na konto parafialne.

6. Osoby zapisane na pielgrzymkę w dniu 27.06 /wtorek/ proszone są o dokonanie w tym tygodniu wpłaty 70,00 zł w sklepie u pani Beaty

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Jest również nowy czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

9. Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek - św. Rity, zakonnicy
  • Wtorek - NMP Wspomożycielki Wiernych
  • Piątek - św. Filipa Nereusza, kapłana
  • Sobota - św. Pawła VI, papieża

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam życzenia wstawiennictwa Matki Bożej i opieki świętych Patronów