Niedziela Chrztu Pańskiego - 07.01.2024

1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Podziękujmy Panu Bogu za przyjęty przez nas chrzest święty oraz za osoby, które zatroszczyły się o nasz chrzest święty. W dniu dzisiejszym kończy się okres Narodzenia Pańskiego, od jutra okres Zwykły trwający do wtorku przed Wielkim Postem.

2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Młodzież oazowa zaprasza na Jasełka, które będą miały miejsce w Remizie OSP w Jeziorzanachw dniu dzisiejszym o godz.: 15:15 i 17:00.

4. Msze święte w tym tygodniu o godz. 7:00 z wyjątkiem piątku. W ten dzień Msza święta o godz. 17:00.

5. We środę po Mszy św. modlitwy za wstawiennictwem św. Faustyny, w piątek za przyczyną św. Brata Alberta.

6. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła paniom: Elżbiecie Sroka, Sylwii Śmiech, Jolancie Myśliwiec oraz Dorocie Karolus.

7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Artykuły o znaczeniu katechezy szkolnej i jej przyszłości.

8. W tym tygodniu we czwartek /11.01/ przypada 25 rocznica śmierci naszego Rodaka - śp. Ks. Tomasza Sobesto - Dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie….

Plan wizyty duszpasterskiej

JEZIORZANY

08.01.24 /poniedziałek/