II Niedziela Zwykła - 14.01.2024

1. Msze święte w tym tygodniu o godz. 7:00 z wyjątkiem piątku. W ten dzień Msza święta o godz. 17:00.

2. W środę po Mszy św. modlitwy za przyczyną bł. Hanny Chrzanowskiej.

3. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła paniom: Zofii Pysno, Annie Gdula, Monice Zachara oraz panom Marianowi Janas i Piotrowi Łączyńskiemu.

4. W dniach 18-25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza po Mszy św. o godz. 10:00 do modlitwy różańcowej za osoby uzależnione i niosące im pomoc.

6. Młodzież Oazowa wyraża wdzięczność za złożone ofiary: 951,65 zł, podczas rozprowadzania kadzidełek i kredy. Zebraną kwotę przekazała na potrzeby misji i misjonarzy. Bóg zapłać!

7. Dziękuję za obecność na Jasełkach oraz za złożone ofiary dla młodzieży, przeznaczone na wyjazdy rekolekcyjne. Dziękuję OSP w Jeziorzanach za udostępnienie remizy na czas prób i przedstawienia. Animatorom, pani Alinie Keller dbającej o stroje i rekwizyty, obsłudze technicznej, wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Jasełek, a zwłaszcza grającym za poświęcony czas na głoszenie Ewangelii składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Artykuły m.in. o przyszłości Funduszu Kościelnego. Natomiast w zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny – Historia Kościoła - pierwszy numer w cenie 12 zł.

9. Kalendarz Liturgiczny:

Środa                  - św. Antoniego, opata

Piątek                  - św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Sobota                 - św. Fabiana i św. Sebastiana, męczenników

10. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy

JEZIORZANY

15.01.24 /pon./
godz. 14:30
od rodziny Roberta i Elżbiety Kowalik domy po prawej i lewej stronie ulicy w kierunku kapliczki do państwa Tomasza i Marii Kapusta
16.01.24 /wt./
od rodziny Andrzeja i Anety Królik domy do kapliczki i od kapliczki
w stronę Rącznej do państwa Władysława i Julianny Kuć