II Niedziela Wielkiego Postu - 25.02.2024

1. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16:30. W niedziele Droga Krzyżowa prowadzona przez pana Organistę po Mszy św. o godz. 10:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można dostąpić odpustu zupełnego. Proszę, by Rodzice, Dziadkowie byli tymi, którzy przekazują wiarę młodemu pokoleniu przychodząc z dziećmi i wnukami na te nabożeństwa.

2. W okresie Wielkiego Postu wystawiona jest skrzynka, do której można składać ofiary przeznaczone na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać! 

3. Msze św. w tym tygodniu: we wtorek i czwartek o 7:00, w pozostałe dni
o godz. 17:00. Natomiast w niedziele Wielkiego Postu - Msze św. o godz. 8:00; 10:00 oraz po Gorzkich Żalach.

4. Dzisiaj z racji ostatniej niedzieli miesiąca – składka inwestycyjna. Bóg zapłać także za ofiary wpłacane bezpośrednio na konto parafialne.

5. W środę Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach oraz wypominki.

6. Spowiedź święta w I-piątek miesiąca od godz. 16:00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9:00.

8. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Podziękowanie dla pań: Andżeliki Mądry, Olgi Nowak, Joanny Paliś i panów: Józefa Stawowskiego oraz Grzegorza Nędzy

 

Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składam życzenia - opieki Matki Najświętszej