ŚDM w naszej parafii !

W dniach 25-31 lipca 2016r. gościliśmy w naszej parafii młodych pielgrzymów z Włoch, a konkretnie z trzech włoskich miast: z Asti, Casale Monferrato i z Turynu.

W sumie 213 pielgrzymów zamieszkało na tydzień w Ściejowicach i Jeziorzanach. Zostali oni ugoszczeni w 33 rodzinach i w szkole Podstawowej w Jeziorzanach.

Dziękujemy Bożej Opatrzności za szczęśliwie przeżyte Światowe Dni Młodzieży. W imieniu księdza biskupa z Włoch, przybyłych księży, siostry zakonnej i pielgrzymów, przyjętych w naszych domach, pragniemy podziękować wszystkim rodzinom, u których nocowali goście z 3 grup, które do nas przybyły. W sumie u rodzin nocowało 183 pielgrzymów, a w szkole 30 osób.

Gorąco dziękujemy:

• dyrekcji szkoły w Jeziorzanach i jej pracownikom;
  • parafialnym wolontariuszom, którzy od dłuższego czasu organizowali pobyt pielgrzymów w naszej parafii;
  • Stowarzyszeniu SUKCES, za organizację powitalnego przyjęcia dla pielgrzymów oraz codzienne przygotowywanie posiłków dla pielgrzymów;
  • Panu wójtowi Pawłowi Misiowi, panu Sławomirowi Kapusta, pani Basi Rosek i wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do jak najlepszego przyjęcia pielgrzymów w naszej parafii.

Niech Miłosierny Jezus wszystkim udzieli Swojego błogosławieństwa.